2016-11-02 09:21:21

IMATGES: Les millors disfresses de les "celebrities" per Halloween


Halloween és una de les festes més celebrades als Estats Units. Tant grans com petits es disfressen de fantasmes o del que sigui. Ara bé, quines són les disfresses que han escollit enguany els artistes Flaixbac per Halloween? Doncs tot seguit les repassem.

Una foto publicada por Beyoncé (@beyonce) el

2 Dollar Steve in the building Good Luck Good Health

Una foto publicada por champagnepapi (@champagnepapi) el

Una foto publicada por Taylor Swift (@taylorswift) el

moonrise

Una foto publicada por Ariana Grande (@arianagrande) el

#2BranchsandaPoppy #MomandDadlife @jessicabiel

Una foto publicada por Justin Timberlake (@justintimberlake) el

Bro, do you even Halloween? | @alivecoverage

Una foto publicada por The Chainsmokers (@thechainsmokers) el

Happy Halloween

Una foto publicada por Avril Lavigne (@avrillavigne) el

Una foto publicada por Charlie Puth (@charlieputh) el

Halloween squad

Una foto publicada por Ben Haggerty (@macklemore) el

Una foto publicada por Steve Aoki (@steveaoki) el

N'hi ha cap que us inspiri? Doncs teniu tot un any per a anar-la preparant...


radioflaixbac.cat fa servir cookies pròpies i de tercers per millorar la vostra experiència de navegació i també per fer tasques estadístiques. Si continueu navegant, entenem que accepteu la nostra Política de Cookies.

Google+